wersja polska wersja angielska wersja słowacka

Projekty UE

W związku z zakończeniem postępowania na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE 4-OSIOWEGO CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC DO MARMURU, GRANITU I INNEGO KAMIENIA (kod CPV:42641100-2) prosimy o zapoznanie się z informacją o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postępowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty.

 

Firma AKROPOL s.c. w zwiazku z realizacją projektu pn. ,,Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1 Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE 4-OSIOWEGO CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC DO MARMURU, GRANITU I INNEGO KAMIENIA (kod CPV: 42641100-2).

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

 

 

 

W związku z zakończniem postepowania na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO (kod CPV:42641100-2) prosimy o zapoznanie sie z informacją o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postepowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty

 

 

 

 

W związku z zakończeniem postępowania na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE CENTRUM POLERSKIEGO DO KAMIENIA NATURALNEGO (kod CVP: 42641100-2) prosimy o zapoznanie się z informają o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postepowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty

 

 

 

 

 

Firma AKROPOL s.c. w zwiazku z realizacją projektu pn. ,,Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.41 Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

Sprostowanie

 

Firma AKROPOL s.c. w związku z realizacją projektu pn. "Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1. Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE CENTRUM POLERSKIEGO DO KAMIENIA NATURALNEGO.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

Sprostowanie