wersja polska wersja angielska wersja słowacka

O firmie

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która spełni twoje oczekiwania.....?

Jeśli szukasz cenowej oferty, z której będziesz zadowolony.... TO DOBRZE TRAFIŁEŚ


 

AKROPOL to zakład obróbki kamienia naturalnego. Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze zakładów kamieniarskich oraz  firm budowlanych  i drogowych. Prezentujemy wysokiej jakości produkty i fachowe doradztwo w zakresie projektowania oraz montażu. Dzięki bezpośredniemu zaopatrzeniu w kopalniach na całym świecie  oferujemy atrakcyjne ceny.


Firma Akropol zdobywa uznanie na rynku od 18 lat.  Wysokiej klasy maszyny i doświadczona załoga to nasz największy atut.


 

Oferujemy bloki granitowe, płyty surowe i polerowane oraz elementy kamienne formatowane. Swoje materiały importujemy ze Skandynawii oraz innych krajów Europy jak również  Afryki, Ameryki Południowej i Azji. Posiadamy bogatą ofertę kamieni dla potrzeb budownictwa  jak  marmur,  granit, piaskowiec czy  porfir. Realizujemy zamówienia  klientów instytucjonalnych  oraz odbiorców indywidualnych.


Zakład wyposażony jest w pełną linię technologiczną do obróbki kamienia naturalnego. Z myślą o potrzebach klientów bogacimy swój warsztat o najnowsze, specjalistyczne maszyny.

 

Jeżeli poszukujesz zakładu, któremu możesz zaufać

Jeśli chcesz szybko i profesjonalnie być obsłużony ..... to MY JESTEŚMY GOTOWI

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia firmy.